DOLAR

32,5890$% 0.34

EURO

34,8039% 0.18

STERLİN

40,6691£% 0.16

GRAM ALTIN

2.496,80%0,51

ÇEYREK ALTIN

4.263,00%-0,18

BİTCOİN

฿%

a
ad826x90
ad826x90
  • Ya Haber
  • Kıbrıs
  • Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Fatih Portakal’a iftira suçlaması

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Fatih Portakal’a iftira suçlaması

ad826x90

Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ‘Burcu Köksal’la ilgili iddialara yanıt verdi, Sözcü TV ana haber sunucusu gazeteci Fatih Portakal’a ateş püskürdü.

Sözcü TV Ana haber sunucusu Fatih Portakal ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasında gerilim çıktı.

Cumhuriyet.com.tr’nin geçtiği habere göre; Cumhuriyet Halk Partisi’nin 7. genek başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gazeteci Fatih Portakal’ın ‘Burcu Köksal’ iddiasına, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla yanıt verdi.

“KEPAZELİK, ÇUKURLUK!”

ad826x90

“‘İspatlayamam ama’ diyerek ağız dolusu iftira atmak bırak gazeteciliği, insanlık değildir. Kepazeliktir! Çukurluktur!” diyen ve Portakal’a çok sert ifadelerle yüklenen Kılıçdaroğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Fatih Portakal, senin iftiralarının da mevcut iktidarın seçim zamanında attığı iftiralardan, sahte ve montaj videolarından bir farkı yoktur, müfterilerden yine Allah’a sığınıyorum. Seni milletimin ve namuslu gazetecilerin vicdanına havale ediyorum.”

“İFTİRALARININ MEVCUT İKTİDARDAN FARKI YOK”

Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklaması şu şekilde:

Aziz Milletime;

Toplumsal muhalefeti, herkese ve her şeye rağmen örgütlemiş, bu uğurda suikastlere, saldırılara, linç girişimlerine ve iftiralara göğüs germiş, toprağa dikilen bir fidanı büyütür gibi Millet İttifakını büyütmüş, serpilmesini gururla izlemiş Kemal Kılıçdaroğlu hiç diktiği fidana kıyar mı? Koca bir çınar gibi gölgesinde serinlediği partisinin hiç kötülüğünü ister mi? Evine ateş atar mı? Sizlerin vicdanına bırakıyorum çünkü gidecek başka yerim yok…

Had bilmez edepsizlere;

1- Cumhuriyet Halk Partisi’nin mevcut Genel Başkanı’na basiretsiz demek; seviyesizliktir, terbiyesizliktir! Buna en başta ben müsaade etmem!

2- “İspatlayamam ama” diyerek ağız dolusu iftira atmak bırak gazeteciliği, insanlık değildir. Kepazeliktir! Çukurluktur!

3- Bırak böyle talimat vermeyi, aklının ucundan geçiren, bir an dahi partisinin kötülüğünü isteyen bir Genel Başkan namerttir! Birilerine iyi görünmek için kin kusan ve ispatlayamayacağı iddiayı ortaya atan da NAMERTTİR!

Fatih Portakal senin iftiralarının da mevcut iktidarın seçim zamanında attığı iftiralardan, sahte ve montaj videolarından bir farkı yoktur, müfterilerden yine Allah’a sığınıyorum. Seni milletimin ve namuslu gazetecilerin vicdanına havale ediyorum.

ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP