DOLAR

32,5125$% 0.17

EURO

34,5993% 0.14

STERLİN

40,4757£% 0.24

GRAM ALTIN

2.490,93%0,20

ÇEYREK ALTIN

4.263,00%0,00

BİTCOİN

฿%

a
ad826x90
ad826x90
  • Ya Haber
  • Genel
  • LAÜ Akreditasyon başarılarına bir yenisini ekledi

LAÜ Akreditasyon başarılarına bir yenisini ekledi

ad826x90
LAÜ Akreditasyon başarılarına bir yenisini ekledi
Psikoloji Bölümü FEDEK tarafından akredite edildi
 Eğitim kalitesinin uluslararası bağımsız akreditasyon kuruluşları tarafından belgelenmesi olan akreditasyonlar noktasında başarılar elde etmeye devam eden Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ), akademik gelişmelerine bir yenisini daha ekledi. Fen,  Edebiyat, Fen – Edebiyat, Dil ve Tarih – Coğrafya Fakülteleri Öğretim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (FEDEK) LAÜ’nün Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Türkçe Programını, 2025 yılına kadar akredite etti.
Psikoloji Bölümü FEDEK tarafından 2025 yılına kadar akredite edildi
 Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zihniye Okray, “Psikoloji Türkçe Programının FEDEK tarafından akredite edilmesinin, Lefke Avrupa Üniversitesi Psikoloji programında verilen eğitimin dış bir kuruluş tarafından alana özgü standartların karşılanması ve güvence altına alınmış olmasının mutluluk verici olduğunu” ifade etti. Okray “Akredite edilmenin uzun soluklu ve disiplinli bir çalışmanın ürünü olduğunu belirterek, öğrencilerimize verdiğimiz eğitimin dış bir kuruluş tarafından da güvence altına alınmış olması bizi ayrıca mutlu etmiştir” dedi.
 Okray son olarak ‘Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı olarak akreditasyon sürecinde, başta verdiği destekten dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Ali Yükselen olmak üzere, LAÜ Akreditasyon Komitesi Koordinatörü Doç. Dr. Ertuğ Aydın, özverili çalışmalarından dolayı akademik ve idari personelimize, aktif katılım gösteren öğrencilerimize, süreçlerimizi destekleyen paydaşlarımıza, FEDEK Değerlendirme Heyeti ve Yönetim Kuruluna teşekkürlerimizi sunarız” diyerek sözlerini tamamladı.
BASIN ve HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

ad826x90

ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP